Triler završnicu obeležio duel KK Građevina i WHITE MEN CAN'T JUMPTriler završnicu obeležio duel KK Građevina i WHITE MEN CAN'T JUMP
AI

Triler završnicu obeležio duel KK Građevina i WHITE MEN CAN'T JUMP

U trećem kolu West Lige, susret između KK Građevina i WHITE MEN CAN'T JUMP bio je pun neizvesnosti i uzbuđenja, završivši minimalnom razlikom u korist gostujućeg tima sa 62:58.

Prva četvrtina donela je blagu prednost za WHITE MEN CAN'T JUMP, koji su je završili rezultatom 14:10. Tokom druge četvrtine, WHITE MEN CAN'T JUMP su zadržali vodstvo, povećajući ga na 33:27 do poluvremena. Nestvarna treća četvrtina za KK Građevina preokrenula je situaciju, dovodeći domaće u vođstvo od 43:39.

U poslednjoj četvrtini, tim WHITE MEN CAN'T JUMP uspeo je da konsoliduje svoje redove i preokrene rezultat u svoju korist. Ključne poene za gostujuće postigao je Aleksa Gujanica, koji je sa impresivnim učinkom od 21 poena i efikasnošču od 20 bio igrač utakmice.

Iako su se Knežević Ivan i Slavulj Aleksa trudili da održe ritam za KK Građevina, na kraju je nedostajalo malo više preciznosti u završnici. Nikola Popadić i Ivan Knežević takođe su bili zapaženi igrači, ali nedovoljno da prevagne utakmicu na stranu domaćih.

Među igračima WHITE MEN CAN'T JUMP, Pavle Jokic i Aleksa Ivanović istakli su se solidnom igrom, doprinoseći timu kako napadački tako i defanzivno.

Utakmica je pokazala sve elemente kvaliteta oba tima, obećavajući uzbudljivu sezonu u kojoj će svaki detalj biti presudan. Pobednici će se pamtiti i po trudu i upornosti, dok će poraženi ostati sa spoznajom o borbenosti do samog kraja.

Ovaj izveštaj generisan je uz pomoć veštačke inteligencije.